Türkiye Takım Yarışmaları Bölge Elemeleri yapıldı

Yıldızlar Bölge Takım Yarışmaları 9-10 Kasım 2019 tarihinde Antalya Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu, Mardin Saidi Nursi Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu, Sivas Taha Akgül Spor Salonu ve Kocaeli Şh.Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda yapılan eleme maçlarıylayurt genelinde tamamlanmış oldu.

Marmara bölgesinde ise bilindiği üzere masa tenisi branşında Yalova, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ Vb bir çok lokomotif ilin yarıştığı bölg e elemelerinde çok çekişmeli ve seyir zevki yüksek maçlara şahit olundu.

Organizasyon hem oyun seviyesinin yüksek olması , hem organizasyon komitesinin organizasyonu hiç bir aksaklığa uğratmadan mükemmele yakın bir biçimde yönetmesi yönünden tüm katılımcıları memnun etmesiyle birlikte katılımın ve oyun seviyesinin bu denli yüksek olduğu bir bölgede Türkiye Takım Yarışmaları kontenjanının 5 olması idareci ve antrenörler tarafından oldukça eleştirildi.

ilk 16 daki takımların listesi aşağıda paylaşılmıştır.

ERKEK TAKIMLARI
1. FENERBAHÇE (A)İSTANBUL
2.BURSA VMTSKDBURSA
3.BEŞİKTAŞ (A)İSTANBUL
4.PENDİK BLD. SPOR (A)İSTANBUL
5.TUZLA BLD. SPOR İSTANBUL
6.KOCAELİ B.ŞEH.BLD. KAĞITSPOR (A)KOCAELİ 
7. FENERBAHÇE (B) İSTANBUL
8.AÇI GSK (A) İSTANBUL
9.AÇI GSK (B)İSTANBUL
9.BEŞİKTAŞ (B)İSTANBUL
9.ÇERKEZKÖY BLD. GSK (A)TEKİRDAĞ
9. İSTANBUL VMT (A) İSTANBUL
9.SAKARYA B.ŞEHİR BLD. (A)SAKARYA
9. VİTRA SPOR (A) BİLECİK
9. VİTRA SPOR (B) BİLECİK
9. YALOVA BLD. GENÇLİK SPOR (B) YALOVA
KIZ TAKIMLARIİLİ
1.PENDİK BLD. SPOR (A)İSTANBUL
2.KASIMPAŞA EROK SPOR (B)İSTANBUL
3.KASIMPAŞA EROK SPOR (A)İSTANBUL
4. KOCAELİ B.ŞEH.BLD. KAĞITSPOR (A) KOCAELİ 
5. BURSA B.ŞEHİR BLD.SPOR BURSA
6. FENERBAHÇE (A) İSTANBUL
7.BURSASPORBURSA
8. FENERBAHÇE (B) İSTANBUL
9. ÇERKEZKÖY BLD. GSK  TEKİRDAĞ
9. HALİÇ SU SPORLARI (A) İSTANBUL
9.HALİÇ SU SPORLARI (B)İSTANBUL
9.İSTANBUL VMTİSTANBUL
9.KIRKLARELİ GENÇLİKSPORKIRKLARELİ 
9.KOCAELİ B.ŞEH.BLD. KAĞITSPOR (B)KOCAELİ 
9.PENDİK BLD. SPOR (B)İSTANBUL
9.VİTRA SPORBİLECİK
Total Page Visits: 563 - Today Page Visits: 1