380 KİŞİLİK DEV TURNUVA

 Pendik Belediyesi, Pendik BSK ve Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün beraber organize ettiği Pendik Belediyesi Liselerarası Masa Tenisi Turnuvası 18 Aralık 2019 Çarşamba günü Sülüntepe Şehit Burhan Öner Spor Kompleksinde yapıldı

   Kayıtların turnuva günü saat 09.00 ile 10.00 arasında alındığı turnuvaya 300’ü erkek, 83’ü kız sporcu olmak üzere 384 kişi katıldı. Kayıtların ardından kuralar çekilerek 10.30 ‘da turnuva başlatıldı. 2 salonda toplam 18 masada oynatılan maçlar ile başlayan turnuva saat 16.30’da final maçlarıyla sona erdi.

GEN KIZLAR KATEGORİSİ

  1. İCLAL KOTAN
  2. MELİSA KARA
  3. HİRANUR BIÇAK
  4. EZGİ SUDE ÖZGÜN

GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİ

  1. HAMZA YİĞİT
  2. FARUK KARADAŞ
  3. FURKAN KARADAŞ
  4. AHMET SEMİH GÜMÜŞ

   Turnuvada dereceye giren isimler yukarıda ki gibi olurken turnuvaya katılan tüm okullara 100 adet masa tenisi topu ve masa tenisi raketi hediye edildi.  Gerek ödül töreninde, gerekse malzeme dağıtımında ve turnuvanın diğer zamanlarında Pendik Belediye Bşk. Yrd. İbrahim Hakkı Baysan ve Pendik Belediye Gençlik Hizmetleri Müdürü Gündüz Şan bizzat etkinlik alanında bulunarak sporcularla zaman geçirdiler.

Bu güne kadar yaptığı yüksek katılımlı turnuvalar ve rekreatif organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren Pendik Belediyesi ve Pendik BSK-Masa Tenisi Şubesi bu kez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile önceki referanslarını pekiştirecek bir turnuvayı daha yaparak başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

   Son olarak masa tenisi severler için iyi bir haberle yazıyı sonlandırmak istiyorum; Bu tarz güzel ama büyük organizasyonlar yılda birkaç kez yapılsa da Sülüntepe şehit Burhan Öner Spor Kompleksi Masa Tenisi Salonunda her hafta  Çarşamba ve Perşembe günleri 19:00 ile 22:00 arasında yine Pendik Belediyesi Spor Kulübü tarafından düzenlenen Pendik Masa Tenisi Ligi organizasyonu da yıl boyunca aralıksız yapılmakta ve her hafta 100 masa tenisi severi konuk etmekte.

  Sporla kalın.

Total Page Visits: 1607 - Today Page Visits: 2